Bulletin AKI

Obálka

Cena Milana Pražáka
redakce KOM

Asociace korozních inženýrů vyhlašuje další ročník udílení Ceny Milana Pražáka. Cena je už pátým rokem udělována osobnostem s významným a dlouhodobým přínosem v oblasti korozního inženýrství, protikorozní ochrany nebo vědeckého poznání v oblasti koroze z akademické, výzkumné nebo aplikační sféry. Nominace na Cenu Milana Pražáka je možno zasílat do 10.6.2022.

Informace o konferencích

Fórum nerezářů 2022
redakce KOM

Dne 19. - 21. 9. 2022 pořádá redakce časopisu Focus Nerez již 9. ročník konference Fórum Nerezářů 2022 zaměřenou na korozivzdorné oceli. Konference se koná v Brně v hotelu Atlantis, který se nachází v těsné blízkosti brněnské přehrady. Program konference je doplněn exkurzí do firmy FK systém – povrchové úpravy s.r.o. Bližší informace o konferenci je možné nalézt na https://www.forum-nerezaru.com/ popř. lze kontaktovat člena organizačního výboru konference Ing. Pavlínu Opletalovou na p.opletalova@focus-nerez.com. 

27. konference žárového zinkování
redakce KOM

Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. ve spolupráci s generálním partnerem akce, společností Wiegel Sereď žiarové zinkovanie s. r. o. a partnerem společenského večera, společností ZINKPOWER pořádají již 27. KONFERENCI ŽÁROVÉHO ZINKOVÁNÍ, která se uskuteční v termínu 11. - 13. října 2022 v hotelu Holiday Inn v Trnavě.

Účastníci konference budou mít možnost, kromě zhlédnutí odborných přednášek, navštívit Vinařství Mrva & Stanko, a.s. a společnost Johns Manville Slovakia a. s., která je předním výrobcem skelného vlákna v Evropě. 

Bližší informace naleznete na www.acsz.cz